Wesela

bg2.jpg

Wesele w „Domu Gościnnym Lech” to gwarancja wyśmienitej zabawy do białego rana w eleganckiej sali, przy suto zastawionym stole i pysznym jedzeniu. Mamy do Państwa dyspozycji trzy sale weselne, dostosowane do odpowiedniej liczby gości, przestronne, z możliwością organizacji miejsca na sali wedle własnego uznania.
Gwarantujemy wykwintne, smaczne i zawsze świeże jedzenie oraz bogaty wybór dań z naszego menu weselnego. Dom Gościnny LECH cechuje profesjonalna obsługa, która zadba o wszystkie detale podczas wesela. Wszystkie nasze sale są klimatyzowane, aby zapewnić komfort bawiącym się Gościom. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi stół słodki z ciastami, deserami, słodyczami oraz profesjonalnym ekspresem do kawy. Naszym Gościom zapewniamy miejsca parkingowe na terenie obiektu.


Zapraszamy do obejrzenia galerii prezentującej Dom Gościnny LECH w zakładce „Nasze sale”.

  • Sala bankietowa

    Sala bankietowa

    Charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, w kolorach fioletu i złota z piękną metaloplastyką. Oświetlenie LED z możliwością zmiany koloru. Idealna do organizacji wesel, studniówek, przyjęć komunijnych, szkoleń i innych imprez okolicznościowych. Możliwe jest ustawienie stołów tradycyjnych lub okrągłych bankietowych Sala wyposażona jest w profesjonalną klimatyzację oraz niezbędny sprzęt multimedialny.

  • Sala kominkowa

    Sala kominkowa

    Wykonana ze starej cegły w połączeniu z drewnem oraz kutymi elementami. Kameralna, klimatyczna, idealna na mniejsze przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, spotkania opłatkowe lub mniejsze przyjęcia weselne. Sala z kominkiem oraz częścią wypoczynkową z wygodnymi kanapami.

Lech - Gościnny Dom

Lech Gościnny Dom prowadzi działalność w zakresie organizacji imprez okolicznościowych, takich jak:

wesela, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny, imprezy sylwestrowe i inne.

----------------

Organizacja cateringów w miejscach wskazanych przez klienta.

Jesteśmy rzetelną firmą

 Jesteśmy na facebooku

Search